Garážový prístrešok Pensilina Energy Parking - Pensilsole

PDFTlačiť
Prístrešok s nosnou hliníkovou konštrukciou pre umiestnenie fotovoltaických panelov, s možnosťou vybavenia veternou turbínou
Popis

 

Garážový prístrešok Pensilina ENERGY Parking - Pensilsole  je nosná hliníková konštrukcia, na ktorú si zákazník môže umiestniť fotovoltaické panely alebo  krytinu, podľa vlastného výberu ( napr. ako na dome ).Rozmery, typy a ceny prístreškov bez DPH sú uvedené v nasledujúcom katalógu. Naša cena pre slovenských zákazníkov nie je navýšená a zodpovedá cene talianskeho výrobcu. Cena montáže prístrešku bez DPH je 7 % z katalógovej ceny . Cena prepravy na Slovensko sa pohybuje od 245 do 510 Eur bez  DPH ( presnejšie na dotaz e-mailom ).

Oproti štandardným garážovým prístreškom z drevených materiálov je tento prístrešok  bezúdržbový a ponúka dlhodobý úžitok bez nutnosti  starať sa o ochranu dreveného materiálu.

Garážový prístrešok Pensilina ENERGY Parking  je možné uchytiť prakticky kdekoľvek bez nutnosti kopania základov.  Ponúka rýchlu a ľahkú inštaláciu a skladá sa z certifikovanej hliníkovej konštrukcie a strechy, ktorú je možné vyrobiť v dvoch veľkostných prevedeniach, so solárnymi panelmi, prostredníctvom ktorých získává solárnu energiu a podporuje životné prostredie.

Vybavenie garážového prístrešku je ďalej možné rozšíriť o veternú turbínu s kapacitou až 300 Wattov - doporučené pre veterné regiony.

Odolná hliníková konštrukcia garážového prístrešku Pensilina  ENERGY Parking je dimenzovaná na odolnosť proti vetru až do 100km/h a snehu až do 120kg/m2. Navyše, celá konštrukcia garážového prístrešku je garantovaná dlhodobou zárukou.

Celá hliníková konštrukcia je v štandardne vyrábaná v striebrornej farbe RAL, prípadne za príplatok je možné vyhotoviť v ktorejkoľvek farbe vzorníka RAL.

Ďalej je možné využiť celú konštrukciu garážového prístrešku Pensilina  ENERGY Parking na reklamné účely. Zásluhou zasadenia grafických dosiek z PVC do nosnej konštrukcie garážového prístrešku s možnosťou nasvietenia v podobe halogenu nebo LED diod, v súbehu s využitím solárnej energie, získame efektívnu reklamnú plochu, naviac šetrnú k životnému prostrediu.

Garážový prístřešok Pensilina  ENERGY ponúka ideálne riešenie pre firemné parkovisko menších rozmerov, ale i pre domáce využitie na parkovanie automobilov v nadčasovom riešení designu, kvality spracovania a užitnej hodnoty s ohľadom na životné prostredie.

Výhody výrobku

veľmi dekoratívny garážový prístrešok z hliníkového materiálu
povrchová úprava hliníka - práškový vypaľovaný lak (dlhodobá životnosť laku)
šetrný k životnému prostrediu s využitím solárnej energie
vynikajúca variabilita farby konštrukcie
odolnosť konštrukcie proti vetru a snehu
bezúdržbový výrobok
dlhodobá životnosť

 

Rozmery garážového prístrešku Pensilina ENERGY Parking

 

varianta prístrešku minimálne rozmery maximálne rozmery
     
2 parkovacie miesta 4500 mm 5000 mm 5200 mm 6700 mm
3 parkovacie miesta 5960 mm

5000 mm

7800 mm

6700 mm

4 parkovacie miesta 9200 mm

5000 mm

 10400 mm 6700 mm 
6 parkovacích miest 13800 mm

5000 mm

15600 mm 6700 mm 

Naviac možnosť špeciálne vyhotoviť garážový prístřešok so 4 stojnicami pre dva rady automobilov. Maximálny výsun 12 metrov

Záruka na celú konštrukciu 10 rokov